55. Stanisław Sałaga - PEONIE W WAZONIE

    Mela Muter Maria Melania Mutermilch
    - RODZINA MUZYKÓW,

    Zofia Stryjeńska
    - GRAJĄCY NA FLECIE,

Salon Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskiem, Kraków 1917

Nr katalogowy: 55

Stanisław Sałaga
PEONIE W WAZONIE

olej, płótno / 78,5 x 65 cm
sygn. l.d.: Stanisław Sałaga na odwrocie papierowa naklejka z Salonu 1917 roku Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Królestwie Polskiem z odręcznym opisem obrazu

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 161 EUR
1 296 USD

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 393 - 1 857 EUR
1 555 - 2 073 USD

5 000 zł
1 161 EUR
1 296 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.