58. Zofia Stryjeńska - ZALOTY BATIARA

    Zofia Stryjeńska
    - ok. „W KARCZMIE” ORAZ „NA TARGU”, 1920

    Rafał Malczewski
    - Pejzaż,

Nr katalogowy: 58

Zofia Stryjeńska (1891 - 1976)
ZALOTY BATIARA, 1937

akwarela, gwasz, karton / 56,5 x 77,5 cm
sygn. u dołu: Z. STRYJEŃSKA dat. l.d.: 1937

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 601 EUR
12 954 USD

Estymacja:
60 000 - 70 000 zł ●
13 922 - 16 242 EUR
15 545 - 18 135 USD

60 000 zł*
13 922 EUR
15 545 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.