78. Rafał Olbiński - DISAPPEARANCE OF THE WELL INTENTIONED MOTIVE

    Rafał Olbiński
    - AFTER THE COLD WAR, 1989

    Magdalena Abakanowicz
    - Z CYKLU INKARNACJE, 1986

Burgin R., Ghost Quartet, ed. Northwestern University Press 2000, na okładce.

Nr katalogowy: 78

Rafał Olbiński (1943)
DISAPPEARANCE OF THE WELL INTENTIONED MOTIVE

olej,akryl, płótno / 102 x 76 cm
sygn. p.d.: Olbiński na odwrocie odręcznie: disappearance of the well intentioned motive

Cena wywoławcza:
65 000 zł ●
15 082 EUR
16 840 USD

Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
16 242 - 18 562 EUR
18 135 - 20 726 USD

65 000 zł*
15 082 EUR
16 840 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.