86. Stefan Gierowski - OB. DCCLXXVI

    Wojciech Fangor
    - M 5, 1966

    Stefan Gierowski
    - DXXXVI, 1984

Nr katalogowy: 86

Stefan Gierowski (1925)
OB. DCCLXXVI, 2001

olej, płótno / 140 x 100 cm
opisany na odwrocie: s. gierowski/ Ob. DCCLXXVI/ 2001

Cena wywoławcza:
160 000 zł ●
37 123 EUR
41 451 USD

Estymacja:
180 000 - 200 000 zł
41 764 - 46 404 EUR
46 633 - 51 814 USD

190 000 zł*
44 084 EUR
49 223 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.