34. Alicja Halicka - MARTWA NATURA Z OBRANYM JABŁKIEM

    Ludwik Klimek
    - PEJZAŻ,

    Tadeusz Makowski
    - DZIEWCZYNKA W RÓŻOWYM BERECIE,

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań
kolekcja Marka Mielniczuka

- Alicja Halicka

Nr katalogowy: 34

Alicja Halicka (1894 - 1975)
MARTWA NATURA Z OBRANYM JABŁKIEM, 1930

olej, płótno / 55.5 x 46.5 cm
sygn. p.d.: Halicka

Cena wywoławcza:
14 000 zł
3 249 EUR
3 449 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł ●
4 177 - 4 641 EUR
4 434 - 4 927 USD

19 000 zł*
4 409 EUR
4 680 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.