67. Stanisław Fijałkowski - 2.XII.64

    Ryszard Winiarski
    - SERIA 13, 1976

    Stanisław Fijałkowski
    - 25.XII.73, 1973

Proweniencja

kolekcja prywatna, Polska
zakup od artysty

II Wystawa Plastyki Złotego Grona, Zielona Góra, 1965.

Nr katalogowy: 67

Stanisław Fijałkowski (1922)
2.XII.64, 1964

olej, płótno / 34 x 42 cm
sygn. na blejtramie: „2.XII.64” Stanisław Fijałkowski na odwrocie naklejka II Wystawy Plastyki Złotego Grona Zielona Góra 1965

Cena wywoławcza:
75 000 zł ●
17 565 EUR
20 950 USD

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł
18 736 - 23 420 EUR
22 347 - 27 933 USD

77 000 zł
18 033 EUR
21 509 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.