69. Stanisław Fijałkowski - ŻÓŁTY PEJZAŻ

    Stanisław Fijałkowski
    - 25.XII.73, 1973

    Henryk Musiałowicz
    - Z CYKLU: REMINESCENCJE, 1982

Nr katalogowy: 69

Stanisław Fijałkowski (1922)
ŻÓŁTY PEJZAŻ, 1996

olej, płótno / 60 x 81 cm
sygn. na blejtramie: Fijałkowski – Żółty pejzaż, 1996

Cena wywoławcza:
60 000 zł ●
14 052 EUR
16 760 USD

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł
16 394 - 21 078 EUR
19 554 - 25 140 USD

60 000 zł
14 052 EUR
16 760 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.