6. Jerzy Kossak - POTYCZKA Z KOZAKAMI

    Jerzy Kossak
    - POLOWANIE, 1938,

    Kazimierz Pochwalski
    - LIST, 1929

Nr katalogowy: 6

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
POTYCZKA Z KOZAKAMI, 1928

olej, płótno / 51 x 105 cm
sygn. p.d.: Jerzy Kossak 1928

Cena wywoławcza:
14 000 zł ●
3 302 EUR
3 889 USD

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 538 - 4 717 EUR
4 167 - 5 556 USD

17 000 zł
4 010 EUR
4 723 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.