7. Kazimierz Teofil Pochwalski - LIST

    Jerzy Kossak
    - POTYCZKA Z KOZAKAMI, 1928

    Antoni Piotrowski
    - INTENCJA, 1912

Nr katalogowy: 7

Kazimierz Teofil Pochwalski (1855 - 1940)
LIST, 1929

olej, tektura / 51 x 61 cm
sygn. p.d.: Kaz. Pochwalski 1929

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 887 EUR
2 223 USD

Estymacja:
9 000 - 10 000 zł
2 123 - 2 359 EUR
2 500 - 2 778 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.