34. Jean Lambert-Rucki - PARA Z PARASOLEM, LATA 20. XX W.

    Mojżesz Kisling
    - AKT, 1918

    Henryk Hayden
    - MARTWA NATURA Z KARTAMI I SZACHOWNICĄ, 1915

por.: Jacques De Vos, Marc-André Ruan, Jean-Pierre Tortil Jean Lambert-Rucki [katalog wystawy],Galerie Jacques De Vos Editeur, Paryż, 1988, il. 17, 19, 22-25.

Nr katalogowy: 34

Jean Lambert-Rucki (1888 1967)
PARA Z PARASOLEM, LATA 20. XX W.

brąz patynowany / wys. 32,5 cm
sygn. na podstawie: J.Lambert-Rucki oraz wycisk odlewnika Tep Grèce i data 25-08-2008
edycja 5/8, (odlew współczesny)

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 793 EUR
13 889 USD

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 510 - 21 227 EUR
19 445 - 25 000 USD

75 000 zł
17 689 EUR
20 834 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.