41. Stanisław Eleszkiewicz - GITARZYSTA – AUTOPORTRET Z GITARĄ

    Leopold Gottlieb
    - PORTRET JADWIGI JUNIEWICZ,

    Józef Pankiewicz
    - PEJZAŻ, 1927

Proweniencja

aukcja Domu Aukcyjnego Agra-Art, 5.12.2004, poz.108
od 1993 roku depozyt Muzeum Narodowego w Warszawie
kolekcja Art-B
aukcja Domu Aukcyjnego Polswiss-Art, 14.06.1991

katalog aukcji Domu Aukcyjnego Polswiss Art, 14.06.1991, poz. 12.
Rocznik Antykwaryczny 1992 – malarstwo polskie i obce, notowania cenowe w roku 1991,
RETRO-ART, Dom aukcyjny DAES, Warszawa, 1992, s. 36.
katalog aukcji Domu Aukcyjnego Agra-Art, 5.12.2004, poz. 108.

Nr katalogowy: 41

Stanisław Eleszkiewicz (1900 - 1963)
GITARZYSTA – AUTOPORTRET Z GITARĄ, ok. 1930

olej, tektura / 65 x 80 cm
sygn. p.g.: S.Eleszkiewicz
na odwrocie naklejka depozytowa z Muzeum Narodowego w Warszawie

Cena wywoławcza:
140 000 zł ●
33 019 EUR
38 889 USD

Estymacja:
180 000 - 250 000 zł
42 453 - 58 963 EUR
50 000 - 69 445 USD

190 000 zł
44 812 EUR
52 778 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.