44. Zygmunt Menkes - MARTWA NATURA Z ZIELONYMI KWIATAMI

    Jan Rubczak
    - ZAKOLE RZEKI,

    Zygmunt Menkes
    - ok. DZIEWCZYNA Z BUKIETEM KWIATÓW, 1928

Proweniencja

USA, kolekcja prywatna
Paryż, 1987 – kolekcja Marka Mielniczuka
Versaille (Maitre Blache), Hotel de vent

Nr katalogowy: 44

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
MARTWA NATURA Z ZIELONYMI KWIATAMI, 1937

olej, płótno / 65 x 54 cm
sygn. po prawej stronie: Menkes

Cena wywoławcza:
19 000 zł ●
4 482 EUR
5 278 USD

Estymacja:
30 000 - 50 000 zł
7 076 - 11 793 EUR
8 334 - 13 889 USD

22 000 zł
5 189 EUR
6 112 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.