84. Stefan Gierowski - OB. DCCCLXVI

    Jan Tarasin
    - DOJRZEWAJĄCE PRZEDMIOTY, 1999

    Stefan Gierowski
    - OB. DCCCLIV,

Nr katalogowy: 84

Stefan Gierowski (1925)
OB. DCCCLXVI, 2009

olej, płótno / 150 x 120 cm
sygn. i opisany na odwrocie: S.GIEROWSKI Ob. DCCCLXVI 2009

Cena wywoławcza:
90 000 zł ●
21 227 EUR
25 000 USD

Estymacja:
100 000 - 130 000 zł
23 585 - 30 661 EUR
27 778 - 36 112 USD

110 000 zł
25 944 EUR
30 556 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.