96. Tomasz Tatarczyk - ŚLADY

    Marek Sobczyk
    - KRÓLEWNA, 2003

Nr katalogowy: 96

Tomasz Tatarczyk (1947)
ŚLADY, 1996

olej, papier / 57 x 84 cm
sygn. u dołu: T.TATARCZYK 96

Cena wywoławcza:
27 000 zł ●
6 368 EUR
7 500 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
7 076 - 9 434 EUR
8 334 - 11 112 USD

27 000 zł
6 368 EUR
7 500 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.