34. Tomasz Milanowski - Bez tytułu

    Agnieszka Sandomierz
    - Bez tytułu, 2014

    Andrzej Folfas
    - Siedząca, 1998

(ur. 1972 r.) w latach 1993-1998 studiował na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie w pracowniach prof. S. Gierowskiego i K. Wachowiaka. Dyplom z wyróżnieniem zrealizował w 19998 r. Od tego czasu pracuje na Wydziale Malarstwa macierzystej uczelni. W 2008 r. otrzymał tytuł doktora sztuk, w 2012 r. zrobił habilitację. Jest autorem wystaw indywidualnych i uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych w kraju i za granicą, m.in. w Museum Kunst und Gewerbe, Hamburg; Max Planck Instytut, Berlin; Kunst Forum, Heidelberg, Petersburg, Moskwa, Budapeszt, Bruksela i Londyn; Muzeum Powstania Warszawskiego, Warszawa, Galeria Olimpia, Kraków; Galeria Focus, Poznań; Apteka Sztuki, Warszawa.

Nr katalogowy: 34

Tomasz Milanowski (1972)
Bez tytułu, 2014

olej, płótno / 90 x 90 cm
opisany na odwrocie: Tomasz Milanowski 2014

Cena wywoławcza:
3 000 PLN

Estymacja:
4 000 - 6 000 PLN

6 000 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00