36. Karolina Jaklewicz - Wniebomigracja IV

    Andrzej Folfas
    - Siedząca, 1998

    Agata Kleczkowska
    - Bez tytułu, 2010

Nr katalogowy: 36

Karolina Jaklewicz (1979)
Wniebomigracja IV, 2015

olej, płótno / 100 x 110 cm
opisany na odwrocie: Karolina Jaklewicz, Wniebomigracja IV, 2015

Cena wywoławcza:
6 000 PLN

Estymacja:
8 000 - 10 000 PLN

10 000 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00