1. Łukasz Huculak - Dysocjacja

    Wiesław Wałkuski
    - Bez tytułu, 1992

Łukasz Huculak „Eksplozja w galerii”, BWA Krosno, 2013 r

(ur. 1977 r.) studiował na wrocławskiej ASP, dyplom uzyskując w pracowni prof. S. Kortyki i prof. W. Kaniowskiego w 2002 r. Wykładowca na macierzystej uczelni. W 2009 r. uzyskał stopień doktora sztuk. Bywa kuratorem, publikuje teksty o sztuce (Format, Dwutygodnik, Art&Business). Ma na koncie liczne wystawy indywidualne, m.in. „Hipostazy i hipotezy cz.1” , Galeria BWA, Rzeszów (2012); „Q Abstrakcji” Galeria Socato, Wrocław (2011); „Ökonomie der kunst”, Museum der Fotografie, Goerlitz (2011); „Wiederentdeckte austellung”, Museum der Fotografie, Goerlitz (2011); „Encounters” , Galerie Drei Eichen. Emern (2010); „Ćwiczenia z psychokinezy”, Galeria Proarte, Zielona Góra (2010); „Obok jest brak”, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2009); „Higiena”, Galeria Simonis, Warszawa (2009); „Ultima Thule”, Galeria Kościelak, Wrocław (2009); „Zdarzenie którego nie było”, Galeria Kersten, Kraków (2009); „Szarość, horyzont, świat”, Galeria 72, Chełm (2006); University of Tennessee , Knoxville (2006); „MMVI”, Galeria Art., Warszawa (2006); „Wervardlungen”, Galerie Drei Eichen , Emern (2005).

Nr katalogowy: 1

Łukasz Huculak (1977)
Dysocjacja, 2013

akryl, płótno / 40 x 60 cm
sygn. p.g.:Huculak 13

Cena wywoławcza:
3 000 PLN

Estymacja:
5 000 - 6 000 PLN

4 000 PLN

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój