68. Edward Dwurnik - Błękitny, 1992

    Ryszard Winiarski
    - Przypadek w grze 7 x 7, 1999,

    Anna Szprynger
    - bez tytułu, 2014,

sygn. na odwrocie 16–17.07.92 E.DWURNIK/ 71XX-1827

Nr katalogowy: 68

Edward Dwurnik (1943)
Błękitny, 1992

olej, płótno / 150 x 200 cm

Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 247 EUR
7 693 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
9 662 - 12 078 EUR
10 257 - 12 821 USD

34 000 zł
8 213 EUR
8 718 USD