5. Ludwik Klimek - Martwa natura

    Teofil Ociepka
    - Pejzaż z końmi, 1970,

    Kazimierz Zieleniewski
    - Fort Mahon Plage, 1927,

sygn.l.d. Klimek

Nr katalogowy: 5

Ludwik Klimek (1912 - 1992)
Martwa natura

olej, płyta / 33 x 46 cm

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 208 EUR
1 283 USD

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 450 - 1 933 EUR
1 539 - 2 052 USD

5 000 zł
1 208 EUR
1 283 USD