12. Aleksander Laszenko - Akt, 1935

    Stanisław Gałek
    - Prządka,

    Bolesław Cybis
    - Zuzanna w kąpieli, 1925,

sygn. l.d.: A.Laschenko/Bengusi 1935

Nr katalogowy: 12

Aleksander Laszenko (1883 - 1944)
Akt, 1935

olej, płyta / 99.5 x 69 cm,

Cena wywoławcza:
25 000 zł
6 039 EUR
6 411 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
7 247 - 8 455 EUR
7 693 - 8 975 USD