38. Zygmunt Menkes - Grający na gitarze

    Henryk Berlewi
    - Akt, 1922,

    Eugeniusz Zak
    - Portret damy, 1905-1906,

sygn. p.d.: Menkes

Nr katalogowy: 38

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Grający na gitarze

olej, płótno / 53 x 65 cm

Cena wywoławcza:
60 000 zł
14 493 EUR
15 385 USD

Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
16 909 - 19 324 EUR
17 949 - 20 513 USD