38. Zygmunt Menkes - Grający na gitarze
sygn. p.d.: Menkes
Nr katalogowy: 38
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Grający na gitarze
olej, płótno / 53 x 65 cm
- Cena wywoławcza:
60 000 zł
14 493 EUR
15 385 USD
- Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
16 909 - 19 324 EUR
17 949 - 20 513 USD