57. Edward Narkiewicz - Brzoza - ptaki, 2002

    Dominik Albiński
    - Nosorożec, 2006,

    Joanna Sarapata
    - Zielona nimfa, 2001,

sygn. na odwrocie: EDWARD NARKIEWICZ/”BRZOZA-PTAKI 2002/(57x45cm)/olej+pilśń

Nr katalogowy: 57

Edward Narkiewicz (1938 - 2007)
Brzoza - ptaki, 2002

olej, pilśń / 57.5 x 45 cm

Cena wywoławcza:
3 000 zł
725 EUR
770 USD

Estymacja:
4 000 - 5 000 zł
967 - 1 208 EUR
1 026 - 1 283 USD

3 000 zł
725 EUR
770 USD