50. Witold Stefan Zaczeniuk - Martwa natura z jabłkiem, 1970

    Andrzej Borowski
    - Karafk i 3 papaje, 2004,

    Wojciech Fangor
    - M5 1966/2001,

sygn. na odwrocie: „Martwa natura z jabłkiem”/1970oraz pieczęć autorska stwierdzająca autentyczność

Nr katalogowy: 50

Witold Stefan Zaczeniuk (1918 - 1999)
Martwa natura z jabłkiem, 1970

akwarela, papier / 48 x 71 cm w swietle passepartout

Cena wywoławcza:
4 000 zł
967 EUR
1 026 USD

Estymacja:
5 000 - 6 000 zł
1 208 - 1 450 EUR
1 283 - 1 539 USD