17. Jerzy Kossak - Napoleon ze sztabem

    Ignacy Pieńkowski
    - Scenka w parku,

    Józef Kidoń
    - lata 20-te Akt,

Nr katalogowy: 17

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Napoleon ze sztabem, 1932

olej, płótno / 95 x 140 cm
sygn. p.d.: Jerzy Kossak 1932

Cena wywoławcza:
60 000 zł
14 252 EUR
16 130 USD

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł
16 628 - 21 378 EUR
18 818 - 24 194 USD

70 000 zł
16 628 EUR
18 818 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00