32. Joachim Weingart - Dziecięca dyskusja

    Roman Kramsztyk
    - Port w Collioure,

    Rajmund Kanelba
    - Dziewczyna,

Proweniencja

Dom Aukcyjny Polswiss Art, aukcja 6.10.2015, poz. 32.
Millon & Associés SAS, aukcja 21.11.2012, poz. 127.
Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 32

Joachim Weingart (1895 - 1942)
Dziecięca dyskusja

olej, tektura / 73 x 103 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: Weingart
na odwrocie zachowana częściowo etykietka wystawowa z odręcznie wypisanym tytułem, autorem i numerem 184

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 877 EUR
13 441 USD

Estymacja:
55 000 - 65 000 zł
13 065 - 15 440 EUR
14 785 - 17 474 USD

65 000 zł
15 440 EUR
17 474 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00