32. Joachim Weingart - Dyskusja

    Roman Kramsztyk
    - Port w Collioure,

    Rajmund Kanelba
    - Dziewczyna,

Nr katalogowy: 32

Joachim Weingart (1895 - 1942)
Dyskusja

olej, tektura / 73 x 103 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: Weingart

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 877 EUR
13 441 USD

Estymacja:
55 000 - 65 000 zł
13 065 - 15 440 EUR
14 785 - 17 474 USD

65 000 zł
15 440 EUR
17 474 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00