33. Rajmund Kanelba - Dziewczyna

    Joachim Weingart
    - Dziecięca dyskusja,

    Karol Tichy
    - Portret syna,

Nr katalogowy: 33

Rajmund Kanelba (1897 - 1960)
Dziewczyna

olej, płótno / 76 x 63 cm
sygn. u dołu: Kanelba

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 851 EUR
3 226 USD

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 563 - 4 751 EUR
4 033 - 5 377 USD

18 000 zł
4 276 EUR
4 839 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00