35. Aleksander (Sasza) Blondel - Pejzaż z domami

    Karol Tichy
    - Portret syna,

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - Pejzaż z Auvergne,

Nr katalogowy: 35

Aleksander (Sasza) Blondel (1909 - 1949)
Pejzaż z domami

olej, tektura / 56 x 72 cm
sygn. p.d.: Blondel

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 563 EUR
4 033 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 751 - 5 939 EUR
5 377 - 6 721 USD

15 000 zł
3 563 EUR
4 033 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00