37. Henryk Hayden - Martwa natura

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - Pejzaż z Auvergne,

    Zygmunt Menkes
    - Atelier,

Nr katalogowy: 37

Henryk Hayden (1883 - 1970)
Martwa natura, 1956

olej, płótno / 54 x 73 cm
sygn. i dat. p.d.: Hayden / 56

Cena wywoławcza:
35 000 zł
8 314 EUR
9 409 USD

Estymacja:
40 000 - 45 000 zł
9 502 - 10 689 EUR
10 753 - 12 097 USD

35 000 zł
8 314 EUR
9 409 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00