41. Mela Muter - Dziewczynka z warkoczykami

    Nathan Grunsweigh
    - W Synagodze, 1947

    Józef Pankiewicz
    - Łodzie w porcie Concarneaux, 1908

Nr katalogowy: 41

Mela Muter (1876 - 1967)
Dziewczynka z warkoczykami

olej, płyta / 56 x 39 cm
sygn. p.g.: Muter

Cena wywoławcza:
80 000 zł
19 003 EUR
21 506 USD

Estymacja:
85 000 - 95 000 zł
20 191 - 22 566 EUR
22 850 - 25 538 USD

90 000 zł
21 378 EUR
24 194 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00