63. Bronisław Kierzkowski - KF 69

    Teresa Rudowicz
    - Kompozycja, 1992

    Edwin Mieczkowski Ed
    - XIII, 1974

Nr katalogowy: 63

Bronisław Kierzkowski (1924 - 1993)
KF 69, 1976

olej, płyta / 100 x 70 cm
sygn. p.d.; BKierzkowski
opisany na odwrocie: Kierzkowski / 1976 / KF69

Cena wywoławcza:
13 000 zł
3 088 EUR
3 495 USD

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł
3 801 - 4 751 EUR
4 302 - 5 377 USD

13 000 zł
3 088 EUR
3 495 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00