67. Edward Dwurnik - Praga - Ratusz

    Ignacy Bogdanowicz
    - Sześć reliefów, lata 60-te,

    - Pomnik przodownika,

Nr katalogowy: 67

Edward Dwurnik (1943)
Praga - Ratusz, 2008

olej, płótno / 150 x 110 cm
sygn. p.d.: 2008 E.DWURNIK
opisany na odwrocie: 2008/ E. DWURNIK/ „PRAGA-RATUSZ/ (STARÓWKA)/ NR: IX-1410-3949 datowany na blejtramie: 18.06-1.07.2008

Cena wywoławcza:
35 000 zł
8 314 EUR
9 409 USD

Estymacja:
40 000 - 45 000 zł
9 502 - 10 689 EUR
10 753 - 12 097 USD

39 000 zł
9 264 EUR
10 484 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00