42. Campio - Micro Space, 2014

    Marta Konieczny
    - Liście, 2013,

    Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik
    - Dripping landscape, 2014,

opisany na odwrocie: Campio "MICRO SPACE" olej na płótnie werniksowany 1,4x1,4 cm 2014

(ur. 1988 r.)

Nr katalogowy: 42

Campio (1988)
Micro Space, 2014

olej, płótno, werniksowany / 1,4x1,4 cm, w oprawie 18x18 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda