26. Paweł Cukier - Gulgalta, 2014

    Hanna Sitarz-Pietrzak
    - Co za wstyd, 2014,

    Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
    - Landscape XCII, 2014,

opisany na odwrocie: Paweł Cukier 2014 GULGALTA

(ur. 1988 r.) uzyskał w 2012 r. dyplom na Wydziale Nowych Mediów i Scenografii ASP w Warszawie. Uczestnik wystaw: Pałac Kultury przygotowanej przez Pawła Althamera w Galerii Kordegarda w Warszawie (2013); Galeria Gaga, Centrum Giełdowe, Warszawa (2013); Emo, Galeria Pracownia nr 1, ASP, Warszawa (2012).

Nr katalogowy: 26

Paweł Cukier (1988)
Gulgalta, 2014

olej, płótno / 73x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda