81. Barbara Gabryel - Trzciniec (tryptyk), 2009

    Izabela Rogucka
    - Wigry (tryptyk), 2014,

    Małgorzata Pabich
    - bez tytułu (dyptyk), 2014,

opisany na odwrocie BBARBARA GABRYEL oraz nalepka autorska

(ur. 1982 r.) w latach 2002-2007 studiowała na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, gdzie zrealizowała dyplom malarski z wyróżnieniem na Wydziale Edukacji Artystycznej. Autorka wystaw indywidualnych: Camino, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2012); Aquarium, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2012); Dlaczego Ogórek nie śpiewa, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2009); Liściopady, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2008); Notatki z Diariusza, OKO, Bielsko-Biała (2008); Rysunek, Uniwersytet Śląski, Cieszyn (2004, 2005). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Spotkania Sztuki w Wenecji Cieszyńskiej, Cieszyn (2013); Biennale Sztuki w Wenecji Cieszyńskiej, Cieszyn (2013); Connection, Homeless Gallery, Wielka Brytania (2011); Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych, Pub Pod Sceną, Bielsko-Biała (2011); Pierwszy oddech, Galeria Kropka, Czeski Cieszyn (2008); Wystawa podyplomowa, Galeria Uniwersytecka BWA, Cieszyn (2007).

Nr katalogowy: 81

Barbara Gabryel (1982)
Trzciniec (tryptyk), 2009

olej, płótno / 195x92 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

2 100 zł
507 EUR
624 USD

8 Aukcja Supermłoda