71. Marek Haba - Pejzaż metafizyczny, 2006

    Edyta Hul
    - Truncatis V - Dz˙ungla 5, 2014,

    Karol Gawroński
    - Piramida, 2013,

opisany na odwrocie: MAREK HABA/PEJZAŻ METAFIZYCZNY/100X120/ OLEJ, PŁÓTNO/ 2006

(ur. 1983 r.) ukończył studia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom zrealizował w pracowni malarstwa prof. T. Gustawa Wiktora oraz w pracowni rysunku prof. M. Makiel-Hędrzak. W latach 2008-2013 pracował w Zakładzie Rysunku na macierzystej uczelni. Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Rzeszowa Młode Talenty w dziedzinie kultury i sztuki; 1 Nagrody w VIII Konfrontacjach Sacrum w sztuce, Wadowice; wyróżnienia honorowego w 26. Ogólnopolskiej Wystawie Twórczości Pedagogów Plastyki, Galeria BWA, Rzeszów oraz Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy w Ogólnopolskim Konkursie im. M. Michalika na Obraz dla Młodych Malarzy, Częstochowa (2014).

Nr katalogowy: 71

Marek Haba (1983)
Pejzaż metafizyczny, 2006

olej, płótno / 100x120 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda