34. Radosław Jastrzębski - W parku na koncercie II, 2014

    Natalia Karasińska
    - Żółcienie, 2009,

    Paweł Rogalski
    - Miasto, 2012,

opisany na odwrocie: "W parku na koncercie II" (olej, płótno, 70x100 cm, 2014) Radosław Jastrzębski oraz naklejka autorska na odwrocie

Nr katalogowy: 34

Radosław Jastrzębski (1987)
W parku na koncercie II, 2014

olej, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

2 100 zł
507 EUR
624 USD

8 Aukcja Supermłoda