43. Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik - Dripping landscape, 2014

    Campio
    - Micro Space, 2014,

    Katarzyna Morańda
    - Miss Harley, 2014,

sygn. L.d.: J.K/H '14, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "DRIPPING LANDSCAPE" 2014 olej na płótnie 84x84 cm

Nr katalogowy: 43

Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik (1966)
Dripping landscape, 2014

olej, płótno / 84x84 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 800 zł
434 EUR
535 USD

8 Aukcja Supermłoda