41. Marta Konieczny - Liście, 2013

    Łukasz Gierlak
    - Głębina, 2014,

    Campio
    - Micro Space, 2014,

opisany na odwrocie: LIŚCIE Marta Konieczny 2013

(ur. 1969 r.) studiowała w latach 1989-91 w Moskwie, a naste?pnie na ASP w Warszawie na Wydziale Grafiki. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. J. Stannego w 1994 r. Zajmuje sie? malarstwem, ilustracja?, projektowaniem graficznym, ceramika?. Jej ksia?z˙ki artystyczne znajduja? sie? w zbiorach Biblioteki Narodowej w Warszawie. Autorka wystaw indywidualnych: Drzewo-Stan, Galeria 022 ZPAP, Warszawa (2007); Światło-Stan, Galeria Lufcik ZPAP, Warszawa (2009); Psychoflora, Agora, Warszawa (2009); To-Get-Her, Galeria Arteria, Warszawa (2011).

Nr katalogowy: 41

Marta Konieczny (1969)
Liście, 2013

olej, płótno / 70x70 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 300 zł
314 EUR
386 USD

8 Aukcja Supermłoda