73. Anna Kushch - Men Kinds, 2014

    Karol Gawroński
    - Piramida, 2013,

    Marcin Painta
    - Szarość dnia - Aparat, 2012,

  na odwrocie pieczątka autorska

(ur. 1988 r.) ukończyła Narodowy Uniwersytet w Dniepropietrowsku w 2010 r. Laureatka I nagrody w konkursie na plakat III Festiwalu Muzyki i Tradycji klezmerskiej, Kazimierz Dolny (2008); Konkursu Młodych Artystów organizowanego przez Pinczuk Art Centre, Kijów (2009); konkursu na fresk w pałacu Katarzyny II, Dniepropietrowsk (2010). Autorka wystaw indywidualnych: Pin Up, Żywiciel, Warszawa (2013); Point of Viev, Festiwal Dwa Brzegi, Kazimierz Dolny (2013).

Nr katalogowy: 73

Anna Kushch (1988)
Men Kinds, 2014

olej, płótno / 4x (40x40) cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda