46. Joanna Misztal - Szepty, 2014

    Iwona Górska
    - Sen, 2013,

    Agata Kosmala
    - The process 003, 2014,

sygn. p.d. J.MISZTAL 2014

(ur. 1967 r.) ukończyła ASP we Wrocławiu na wydziale Ceramiki i Szkła.

Nr katalogowy: 46

Joanna Misztal (1967)
Szepty, 2014

olej, akryl, płótno / 60x60 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda