55. Karolina Radoch - Oksymoron V, 2013

    Magdalena Szilke
    - Zimowy księżyc, 2014,

    Jan Balcerzak
    - Las 164, 2013,

sygn.

(ur. 1989 r.) jest absolwentką Instytutu Edukacji Artystycznej APS w Warszawie. W 2013 r. obroniła dyplom w pracowni malarstwa prof. dr hab. S. Trzeszczkowskiego. Autorka wystawy indywidualnej Oksymoron, Galeria APS, Warszawa (2014).

Nr katalogowy: 55

Karolina Radoch (1989)
Oksymoron V, 2013

emalia, akryl, płótno / 150x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 100 zł
266 EUR
327 USD

8 Aukcja Supermłoda