75. Stefan Żechowski - Eros i Psyche, 1975

    Tadeusz Dominik
    - Pejzaż, 2010,

    Maria Anto
    - Autoportret w berecie, 1989,

Nr katalogowy: 75

Stefan Żechowski (1912 - 1984)
Eros i Psyche, 1975

pastel, płótno / 66 x 52 cm
sygn. l.d.: S.Ż.75
opisany na odwrocie: 1975 ŻECHOWSKI ”Eros i Psyche” 1975 r.

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 148 EUR
2 687 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 387 - 2 864 EUR
2 986 - 3 583 USD

16 000 zł
3 819 EUR
4 777 USD