4. Rafał Borcz - Brzoza, 2014

    Wanda Badowska-Twarowska
    - Święto Wiosny - Wybrana, 2012,

    Robert Jaworski
    - Osocze, 2014,

Rafał Borcz inspiruje się pejzażem, i to w sposób dosłowny. W Bieszczadach spędza długie miesiące, chłonąc otaczającą atmosferę. W swoich obrazach kreuje nostalgiczny klimat, przy użyciu bardzo ograniczonych środków wyrazu. Choć większość jego prac oparta jest o gamę szarości, to są one kwintesencją najsubtelniejszych niuansów kolorystycznych.

Nr katalogowy: 4

Rafał Borcz (1973)
Brzoza, 2014

olej, płótno / 40 x 45 cm
opisany na odwrocie: RAFAŁ/ BORCZ/ BRZOZA/ 2014 OLEJ

Cena wywoławcza:
1 000 zł
237 EUR
302 USD

2 600 zł
617 EUR
784 USD

XII Aukcja Sztuki Najnowszej

27 października 2014 r.