87. Anna Szprynger - Bez tytułu, 2013

    Jacek Yerka Jacek Kowalski
    - Urwisko, 2005,

    Ryszard Winiarski
    - Obszar 58, 1970,

  sygn.: ANNA SZPRYNGER/2013

(ur. 1982) ukończyła studia w Instytucie Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie. Dyplom z wyróżnieniem zdobyła pod kierunkiem prof. G.D. Mazurka i prof. T. Zawadzkiego. Ma na koncie wiele wystaw indywidualnych m.in.: Białe na czarnym, Galeria Fibak, Warszawa (2012); Malarstwo, Galeria BWA, Sandomierz (2010); Geo, Galeria Rybna 4, Lubelskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Lublin (2009); Pomiędzy, Galeria Art NEW Media, Warszawa (2009); Geo, Galeria XX1, Warszawa (2008); Bio, Galeria Krytyków Pokaz, Warszawa (2008); Wyprana Architektura, Galeria Schody, Warszawa (2006). Uczestniczka wystaw zbiorowych m.in.: Sztuka a poznanie. Wystawa prac uczestników XXIX pleneru artystów posługujących się językiem geometrii, CSW Elektrownia, Radom oraz Galeria XX1, Warszawa (2011); Kolekcja dzieł sztuki Bożeny Kowalskiej, Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice (2011); Siła sztuki, Lwowski Pałac Sztuki, Lwów (2010); SIEGesIKONen/Icons of Victory-trans-FORM, Humboldt, Berlin (2009); Cisza monochromów, Galeria Grodzka BWA, Lublin (2009); To idzie młodość, Galeria Klimy Bocheńskiej, Warszawa (2009); Doznania (z Magdaleną Raczko-Pietraszek), Galeria Grodzka BWA, Lublin (2008); 38. Biennale Malarstwa Bielska Jesień, Galeria BWA, Bielsko Biała (2007); Młodzi artyści – młoda sztuka, Galeria Grodzka BWA i Galeria Labirynt 2, Lublin (2007).

Nr katalogowy: 87

Anna Szprynger (1982)
Bez tytułu, 2013

olej, płótno / 30 x 70 cm

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 914 EUR
2 447 USD

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł
2 154 - 2 871 EUR
2 753 - 3 670 USD