31. Stanisław Kamocki - Pejzaż z polem

    Stanisław Wolski
    - Portret damy w bujaku, 1891,

    Jacek Malczewski
    - Przydrożna Madonna,

  sygn. p.d.: Kamocki

Nr katalogowy: 31

Stanisław Kamocki (1875 - 1944)
Pejzaż z polem

olej, płótno / 86 x 110 cm

Cena wywoławcza:
39 000 zł
9 331 EUR
11 927 USD

Estymacja:
40 000 - 45 000 zł
9 570 - 10 766 EUR
12 233 - 13 762 USD