81. Zbigniew Makowski - Sine fine aut principio, 1976

    - Płock, 2002,

    Tomasz Tatarczyk
    - Czarne pudło (tryptyk), 1984,

sygn. przez środek: Zbigniew Makowski fuit hic 1976 Varsovia

Nr katalogowy: 81

Zbigniew Makowski (1930)
Sine fine aut principio, 1976

olej, płótno / 65 x 95 cm

Cena wywoławcza:
60 000 zł
14 355 EUR
18 349 USD

Estymacja:
65 000 - 75 000 zł
15 551 - 17 943 EUR
19 878 - 22 936 USD

67 000 zł
16 029 EUR
20 490 USD