86. Jacek Yerka - Urwisko, 2005

    Jacek Pałucha
    - Arabela Rally,

    Anna Szprynger
    - Bez tytułu, 2013,

  sygn. p.d.: YERKA 05

Nr katalogowy: 86

Jacek Yerka(Jacek Kowalski) (1952)
Urwisko, 2005

akryl, płótno / 81x73 cm

Cena wywoławcza:
29 000 zł
6 938 EUR
8 869 USD

Estymacja:
32 000 - 38 000 zł
7 656 - 9 091 EUR
9 786 - 11 621 USD