25. Małgorzata Bryndza - Mobile VIII, 2014

    Izabela Rogucka
    - Wieża głupców II, 2013,

    Joanna Dyląg
    - bez tytułu, 2012,

sygn. l.d.: GBryndza

(ur. 1989 r.) jest absolwentką Wydziału Sztuki Akademii im. J. Długosza w Częstochowie, gdzie w 2013 r. obroniła z wyróżnieniem dyplom w pracowni prof. A. Desperaka oraz absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP w Łodzi. Uczestniczka wystaw zbiorowych: Cztery żywioły, Hooper Bay, Częstochowa (2012); Trzy wymiary, Hooper Bay, Częstochowa (2012); Ogólnopolska Wystawa Rysunku, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń (2014). Prezentowała kolekcję dyplomową w Centrum Promocji Mody, Łódź (2014).

Nr katalogowy: 25

Małgorzata Bryndza (1989)
Mobile VIII, 2014

olej, płótno / 40x40 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR