17. Katarzyna Morańda - Lato, 2014

    Wojciech Kaleta
    - Dwunasty, 2013,

    Kamila Kuźnicka
    - bez tytułu z cyklu Pareidolia, 2014,

sygn. p.d.: Morańda

(ur. 1976 r.) w latach 1995-2000 studiowała na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej na kierunku Gospodarka Przestrzenna w zakresie specjalności Planowanie Przestrzenne. W latach 2011-2013 odbyła studia podyplomowe na kierunku Malarstwo na Wydziale Malarstwa i Rzeźby ASP we Wrocławiu, w pracowni malarstwa dr hab. Ł. Huculaka. Autorka wystaw indywidualnych: Skrajności, Klub Turbulencja, Wrocław (2013); Nastroje, Wrocławski Klub Formaty, Wrocław (2014).

Nr katalogowy: 17

Katarzyna Morańda (1976)
Lato, 2014

akryl, płótno / 80x60 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 700 zł
406 EUR
525 USD