44. Magdalena Nałęcz - Sklepy cynamonowe XVII, 2005

    Mariusz Dobrogojski
    - Nad Renem, 2012,

    Magdalena Szilke
    - Zółty pejzaż, 2014,

sygn. p.d.: M. Nałęcz, opisany na odwrocie: MAGDALENA NAŁĘCZ "SKLEPY CYNAMONOWE XVII" 2005 OL. PŁ. 60X81

(ur. 1970 r.) w latach 1990-1995 studiowała na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. W 1995 r. otrzymała dyplom z wyróżnieniem z malarstwa w pracowni prof. J. Szancenbacha, a dyplom z rysunku w pracowni prof. S. Karpowicza. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki (1997) i Prezydenta Miasta Krakowa (1996). Laureatka wyróżnienia Mały format, Galeria Labirynt, Kraków (2007, 2004); I Nagrody na Biennale Małych Form Malarskich, Galeria Wozownia, Toruń (2003); II Nagrody Konfrontacje Najmłodszych Artystów Krakowskich, Myślenice (1996). Autorka wystaw indywidualnych m.in.: Galeria na Szwejka, Lublin (2012); Amaristo Galeria przy Teatrze, Teatr Narodowy, Warszawa (2012); Galeria Elektor, Warszawa (2012); Pałac Sztuki TPSP, Kraków (2012); Galeria Elektor, Warszawa (2011); Galeria Sztuki Raven, Kraków (2010); Galeria ATU, Lublin (2008, 2010); Galeria Nautilus, Kraków (2007); Galeria Pegaz, Kraków (2005); Galeria Gil, Kraków (2003); Małopolskie BWA, Galeria, Krynica (2002); Dominik Rostworowski Gallery, Kraków (1998, 2000, 2003); Bliesbruck-Reinheim, Niemcy (1998); Galeria ZPAP Sukiennice, Kraków (1997, 1999).

Nr katalogowy: 44

Magdalena Nałęcz (1970)
Sklepy cynamonowe XVII, 2005

olej, płótno / 60x81 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR